Forums

felicitari

Sort:
axkzm

OVAS28 felicitari, am vazut partida cu kiwi totusi daca nu facea greseala aceia grava partida se mai juca , era indecisa 

Deathknlght

hmmm... i understand thats greath!!

thegab03

Yep, good news, nice one!

Mainline_Novelty

what?

murometzyx

frumos sa citesc articol in limba romana.. Innocent

sherlu

Que barbaridad

Marinho

o quê?

nqi

I think he means Team Romania is playing Team NZ. I could be very wrong however. He may be asking where he can buy a kiwi for all the Rumanian I speak (I assume it is Rumanian).

catalin_ionescu

@nki: It's not rumanian, it's ROMANIAN language Wink

nqi

Sorry. I rest my case.

thegab03

Hey hey, what a thread!

zig-zack
catalin_ionescu wrote:

@nki: It's not rumanian, it's ROMANIAN language


Actually it can be Rumanian and Roumanian for that matter although I think their kinda dated...

I was there a 5 years ago, cool place cool people, kinda gross lake I swum in though, near Reşiţa.

axkzm

va rog sa ma ajute cineva care stie. am primit un mesaj de la chess com pentru a-mi reactiva contul (upgrade your account) in care imi dau posibilitatea sa aleg din citeva variante, ma rog in final cu putina mea engleza am inteles ca trebuie sa platesc o anumita suma de bani. intrebarea mea este daca trebuie neaparat sa platesc si daca da cum trebuie sa fac. de renuntat nu se pune problema

PawnInYourGame

No - you do not need to upgrade your account.  Chess.com would like you to pay for the extra features you get as a subscriber, but this is not necessary.

[Nu - nu aveţi nevoie să faceţi upgrade contul. Chess.com-ar dori  plătească pentru caracteristici suplimentare pe care le obţine ca un abonat, dar acest lucru nu este necesar.]