Forums

افزایش سرعت => کاهش لگ

Sort:
TAshahin

سلام دوستان عزیز

من چند روز پیش نرم افزاری رو دانلود کردم که مربوط به افزایش سرعت اینترنت بود . اول فکر کردم الکیه ولی بعدکه ازش استفاده کردم ، دیدم درست بود و واقعا تو سرعتم تاثیر داشت . تا قبل از استفاده از این نرم افزار ، این مستطیل پایین که مربوط به لگ میشه همیشه قرمز بود و در ایده آل ترین حالت ، زرد میشد . اما از وقتی این نرم افزارو نصب کردم ، مستطیله کامل سبز شده و در بدترین شرایط هم سبزه !!

به شما هم پیشنهاد میکنم این نرم افزار رو دانلود کنید از سایت زیر . فقط دقت کنید که درست کرکش کنید تا بتونید سرعت رو به حداکثر برسونید . 

توی نرم افزار باید نوع ویندوز و نوع اتصال مودم رو مشخص کنید و سرعت رو تا آخر ببرید سمت راست . در آخر هم بهتون میگه باید ریستارت کنید و باید

ریستارت کنید

http://mihandownload.com/2012/10/PGWare-Throttle-6.10.8.2012.php

tehrooon

nasbesh kardam , shab natijash moshakhas mishe 

vali baeed midunam etefaghe khasi biofte :|

man pahna bandam 2mb vali hamishe ghermez foghesh narenjie

Reza31001

لگ ارتباط چندانی با سرعت نداره مخصوصا برای بازی در این سایت که حجم اطلاعات رد و بدل شده هنگام بازی های لایو اندکه

میشه 128کیلوبیت داشت با لگ پایین یا دو مگ با لگ بالا

ولی خوب تو ایران کلا هم وضعیت سرعت و هم لگ افتضاحه

Anahita_H

دوستان اگه به نتیجه گیری رسیدن لطفا اطلاع رسانی کنن. من تو بازیهای بولت سریع وقتم تموم میشه به دلیل سرعت پایین اینترنت.

tehrooon

noch , hich farghi nakard hanuzam high lagam

TheBigDecline

أنا باستخدام مترجم جوجل ولكن الجميع سوف نفترض أنا أعرف العربية.

Anahita_H

دوستان با نصب این نرم افزار، مستطیل زرد رنگ به قرمز تغییر رنگ داد. من پیشنهاد میکنم دیگر دوستان تا مطمدن نشدن از کارایی آن، از نصب آن جدا اجتناب کنند.

GM_2012

TheBigDecline

ان انتم تريدون ان تعلو سرعتكم في الانترنت ، تستطيعون باستفاده من هذا البرنامج الذي موجود في هذاالمكان

(you can use this program to improve your conection speed in web)

:

Fear_ItseIf

مستطیله کامل سبز شده و در بدترین شرایط هم سبزه !!

به شما هم پیشنهاد میکنم این نرم افزار رو دانلود کنید از سایت زیر . فقط دقت کنید که درست کرکش کنید تا بتونید سرعت رو به حداکثر برسونید . 

توی نرم افزار باید نوع ویندوز و نوع اتصال مودم رو مشخص کنید و سرع

TheBigDecline
GM_2012 wrote:

TheBigDecline

ان انتم تريدون ان تعلو سرعتكم في الانترنت ، تستطيعون باستفاده من هذا البرنامج الذي موجود في هذاالمكان

:

Thank you, but my Internet connection is already lightning-fast!

And I made a doofus out of myself in my last post here ... you guys speak Persian, not Arabic.

learningthemoves

ممنون از نرم افزار ایده. من فکر میکنم به 

سرعت کامپیوتر را برای کاهش زمان افتادگي

TAshahin

والا من که نصب کردم . جواب داد . قرمز بودم ، سبز شدم . نمیدونم چرا رو بعضی سیستم ها جواب نداده . اگه میدونید واقعا تاثیری نداره یا تاثیر منفی داره ، حتما اطلاع بدین که دوستان دچار مشکل نشن . آخه من از همون روز تا الان سبز بوده کانکشنم . و هیچ مشکلی هم نداشتم !!

learningthemoves
TAshahin wrote:

والا من که نصب کردم . جواب داد . قرمز بودم ، سبز شدم . نمیدونم چرا رو بعضی سیستم ها جواب نداده . اگه میدونید واقعا تاثیری نداره یا تاثیر منفی داره ، حتما اطلاع بدین که دوستان دچار مشکل نشن . آخه من از همون روز تا الان سبز بوده کانکشنم . و هیچ مشکلی هم نداشتم !!

این خبر بسیار خوبی! آن چیزی است که انجام شد در مورد ارتباط مسائل بسيارى از اعضاى chess.com تجربه كرده اند و در حال حاضر با مشکل اتصال سرخ شما باعث شده اند که هیچ مشکلی با آن رنگ سبز. برای شما خیلی خوب است!

TetsuoShima
TheBigDecline wrote:
GM_2012 wrote:

TheBigDecline

:

Thank you, but my Internet connection is already lightning-fast!

And I made a doofus out of myself in my last post here ... you guys speak Persian, not Arabic.

dont worry i also cant tell the difference.

TetsuoShima

i mean spoken maybe but not when seeing it written

Godfather_71

درود بر همه ی اهالی شطرنج

لازم دیدم یه توضیح مختصری بدم در این باره 

ببینید دوستان لتنسی و تاخیر که اصطلاحا بهش میگیم لگ به فاصله ی سرور اصلی و سرویس دهنده ی اینترنت ما بستگی داره. و البته به واسطه های بین سرور و ای اس پی 

مثلا یه ای اس پی خودش به ای اس پی های دیگه سرویس میده.پس این وسط یه واسطه ایجاد میشه و در نتیجه با افزایش لتنسی رو به رو میشیم.

خوب حالا در مورد این نرم افزار عموما اینترنت داخل ایران به صورت شیر هست بین چند نفر.خوب حالا در نظر داشته باشید یک پهنای باند که بین سه نفر مثلا شیر بشه منی که دارم شطرنج میزنم. اگر اون دو نفر دیگه در حال دانلود باشن سرعت اینترنت من میاد پایین. چون پهنای باند من پر میشه.درسته؟ حالا این نرم افزار ها میان چی کار میکنن؟ اینا یه حالت ای دی ام دارن یعنی ریکوئست میفرستن به ای اس پی و در نتیجه سرعت اینترنت ما زیاد میشه.البته نه افزایش خیلی زیاد.یه حداقل دریافت و ارسال رو حتما داره.حالا اینکه این نرم افزار برای یه نفر کار کنه و برای یه نفر بی تاثیر باشه بستگی به همین دو تا فاکتور که گفتم داره.

ممکنه یه نفر لتنسی شدید داشته باشه ولی سرعت دانلودش زیاد باشه و در عین حال پهنای باندش شیر نباشه و خالی باشه.تو این مورد این نرم افزار پاسخی نمیتونه بده.

لول ببخشید سرتون درد اوردم بسی زیاد.موفق باشید

Ferric

Looks greek to me

tehrooon

Ye harfe khub too omret zadi alireza :-D

Are vase man speed dl 300kb sabete vali tu in chess kharab shode hamishe high lagam

arash_kingboy

inke filesh baz nmishe password mikhad?