Upgrade to Chess.com Premium!

Super Admins


Korca-City

 • Albania 
 • Formed: May 6, 2011
 • HELLO !

Join Chess.com for free to post here! Already a member? Then login now!
 • fitorja me Superheroes nga Korca-City ecovi grupin tone ne 66 perqind,shume lart ne klasifikim ,bravo................

  by nastja-thebest 3 weeks ago

 • faleminderit per fjalet e mira,

  by thomaq1964 4 weeks ago

 • flm. e kemi per nder te luftojme per qytetit me patriot dhe me te bukur te shqiperise

  by herilg 4 weeks ago

 • po, nuk ka problemdo hapim dhe lojera te tjera dhe do luajme,ne kete matc kundershtar eshte me rating me te mire se ne dhe vertet duheshin lojtare te forte,por nuk ka problem sepse kete ndeshje ne 4 ndeshje luan familja ime dhe te ghithe luajne me kujdesi

  by thomaq1964 4 weeks ago

 • Nuk arrita te regjistrohem ne lojen e fundit. Kur e pashe une, kishte filluar.

  by sgolemi 4 weeks ago

 • bravo miku im Ilia per fitoren qe idhe grupit me CHESS SOCIETY 4-2,sepse ne kete matc une nuk luajta mire,maska patrioti na vuri perpara ha ha ha

  by thomaq1964 4 weeks ago

 • kemi hapur nje loje te re me grupin e forte Quick Players,kush ka deshire per te luajtur le te hyje ,pershendetje

  by thomaq1964 5 weeks ago

 • sapo hapa nje loje te re vetem per ty qe te luash,ajde me kembe te mbare miku im xhavello2013

  by thomaq1964 7 weeks ago

 • kur ne hapim lojera te reja ftesat vine nga cess comi,por me qenese ju kini shume grupe dhe nuk mundesh ti shikosh te gjitha do shkruajme edhe ketu ne faqen e korca-city dhe une do te dergoj mesazh personal,sapo hyre ne grupin tone dhe ne hapem nje loje te re vajza ime nastja-thebest te dergovi nje mesazh personal qe ti te hynje por ndoshta ju nuk e pate

  by thomaq1964 7 weeks ago

 • po ftesat vijn ne emrin e grupit apo te chess. se un jam ne shum grupe dhe me vijn shum ftesa po un nuk po ipranoj se kam shum loja dhe dua ti rduktoj se nuk di anglish ftesat nga ju shqip besoj se vin nga ju

  by Avatari1965 7 weeks ago

Recent ActivityCommentsDateCreator
Pictures from Korca 6 5/9/11 vasilispolena
Korca 0 5/7/11 missV1226
See All Recent Group Activity