پگاه آهنگرانی و ميهماني افطاري احمدی نژاد

Free-iran
Free-iran
Aug 28, 2012, 8:40 PM |
1

پگاه آهنگرانی در مطلبی در خصوص شرکت کنندگان در مهمانی احمدی نژاد می نویسد: اينها كه اصولا قبل از شركت در اين افطاري هم، باهم وحدت داشتند و نيازي به ميهماني ندارند و اساسا يك همذات‌پنداري عميقي هم كه با مديران غايب دارند و ماشاالله هر كدام براي خود مديري بالقوه و مجسم هستند.

این مهمانی در ماه رمضان برگزار شد و در زمانی که هنرمندان مردمی به جمع آوری کمک برای زلزله زدگان مشغول بودند، این افراد با شرکت در مهمانی احمدی نژاد خواستار تسهیلات جهت اعطای وام شدند.

امین حیایی، الناز شاکردوست،پروانه معصومی،احمد نجفی، سحر قریشی، نیوشا ضیغمی، سید ضیا هاشمی، حسین فرح‌بخش، حبیب کاوش، مرتضی شایسته، سید جمال ساداتیان، عبدالله علیخانی، رضا جودی، حبیب‌الله کاسه‌ساز، مسعود اطیابی، نسرین مقانلو، مسعود ده‌نمکی، علی رویین‌تن، فریبا کوثری، ماه‌چهره خلیلی، الهام حمیدی، جهانگیر الماسی، جعفر دهقان، قدرت‌الله صلح میرزایی و..
از جمله سینماگران حاضر در این مراسم بودند. اسفندیار رحیم مشائی، رئیس دفتر احمدی نژاد نیز در این ضیافت حضور داشت.

پگاه اهنگرانی امروز در اعتماد در باره این مهمانی نوشته است:

« ميهماني افطاري احمدی نژادكه بدون حضور مديران سينمايي، هنرمندان درجه اول و چهره‌هاي شاخص و خلاصه افراد موثر در جريان سينما برگزار شد، خروجي‌هاي جالبي داشت. بعضي از كساني كه در ميهماني شركت كرده بودند آن را وحدت‌بخش و تفاهم‌آميز دانستند و عده‌يي هم گفتند نبودن مديران باعث شد حاضران راحت‌تر با احمدی نژاددرد دل كنند. ولي ما هرچه به اسامي حاضران نگاه كرديم ديديم اينها كه اصولا قبل از شركت در اين افطاري هم، باهم وحدت داشتند و نيازي به ميهماني ندارند و اساسا يك همذات‌پنداري عميقي هم كه با مديران غايب دارند و ماشاالله هر كدام براي خود مديري بالقوه و مجسم هستند. ولي شايد مهم‌ترين نكته‌يي كه اين مجلس براي سينمايي‌ها داشت، خبري بود كه يكي از سينماگران هميشه در صحنه نقل كرد. آقاي اطيابي، كارگردان و تهيه‌كننده، مدير توليد و عضو محترم شوراي ساماندهي صنوف خبر دادند كه: «براي حل مساله خانه سينما احمدی نژادپيشنهاد دادند كه از هر صنفي دو نفر با انتخاب حداكثري اعضاي خود در قالب يك مجمع صنفي به بازخواني و اصلاح اساسنامه خانه سينما بپردازند و از اين طريق اساسنامه‌يي جامع و منطبق بر ظرفيت‌هاي قانوني براي تصويب نهايي به دولت ارائه شود.» پيشنهاد علي الاصول خوب است فقط آقاي اطيابي روي «انتخاب حداكثري» خيلي تاكيد داشتند. تا آنجا كه مي‌دانم، مجمع عمومي هر صنفي قبل از دستور آقاي اطيابي هيات‌مديره‌يي را انتخاب كرده كه بايد انتخاب حداكثري اعضا باشد و بعيد است كه در صنفي كسي با انتخاب حداقلي رييس يا عضو هيات‌مديره شده باشد و معرفي دو نفر براي بررسي اساسنامه نيازي به مجمع عمومي و انتخاب حداكثري مجدد ندارد و آقاي اطيابي با اين همه سابقه حضور در هيات‌هاي مختلف صنفي، مديريتي، ميانجيگر حل اختلاف و سامانده اين را بهتر مي‌داند كه نتيجه اين انتخاب حداكثري پيشنهادي چندان فرقي با همين هيات‌مديره‌هاي حداقلي فعلي نخواهد داشت و بهتر است ايشان روي بقيه مسير اين پيشنهاد متمركز شوند. فقط يك سوال: وقتي ايشان در هيات ساماندهي صنوف آن اساسنامه مفرح خوش‌تيپ را تنظيم مي‌كردند تا آن را براي همه صنوف لازم‌الاجرا كنند آيا نماينده‌يي با انتخاب حداكثري از صنوف در جمع‌شان حاضر بود يا نه؟»
91/6/7
نداي سبز آزادي