з ранньої творчості))

fed4ev
fed4ev
Jun 21, 2012, 11:08 PM |
0

Знайшов першу партію,  до якої нашкрябав коментар..

Зі Андрієм найбільше партій зіграли тут, програвав йому теж, хоч і не так розгромно.. треба буде для рівноваги програну партію викласти й відкоментувати.

Це була, здається, перша наша партія, такий собі млинець) сил своїх ми іще не розраховували, але Андрій насправді був не в формі, та й година, здається не рання була..

Так що, партія - виграш на помилках. У ній був яскравий виграш ферзя і вдалі зв’язки чорних фігур та й шах у центрі дошки не часто вдається. Насолоджуйтесь.

1. Перший хід чорних - конем на Ш6 спантеличив і розслабив..


2-3.вирішив брати по максимуму, відповідно до принципу "захоплюй центр", тому - Д4, а от наступний мій хід - розмін коня на слона, думаю, хибний, хоча, хтозна, саме він міг закласти психологічну перевагу, смак крові, знаєте..

4-5 чітко памятаю відчуття переваги, такий запал, натхнення прийшло після ходу чорних на Ц6.. я продумав за чорних варіант ферзевої атаки на послаблену пішакову фалангу а-б-ц, маловірогідний варіант розміну пішаків на Е5 з подальшим виходом білої тури на вертикаль Д, зрештою, вирішив розвивати атаку на пішака Ф7. Контрхід Б5 передбачав, але відчував, що зможу якось те розрулити.

6 Е6 - тут би я кричав на весь інтернет "евріка!", та не хотів лякати опонента. Буде час, я порахую варіанти контргри, на перший погляд, рятівне для чорних було Д5. Чорні зіграли по найоптимістичнішому для мене сценарію.

7-15 Здається, я рахую лише два-три ходи, бо після удару ферзем роздумував і знайшов варіант зухвалого шаху на Ц7 і виграш чорного ферзя. Мене, як то кажуть перло, тут був пік натхнення, його вистачило і на наступні ходи, коли руйнував "фортецю" чорного короля.

16-23 догравання було досить простим, гарно, що не втратив ані фігурки через помилки, чітко реалізував перевагу.. був момент після 18го ходу чорних королем на Ж6, я замріявся про мат пішаком з Ш5.. раз або два за все життя мені таке вдавалось, але король не став "окопуватись", а продовжив втечу.

Сподіваюсь, m0nhawk буде наступного разу відпочилий та більш уважний, щиро дякую за цю гру!