content2

content2

tarkibzan
tarkibzan
Apr 30, 2017, 11:37 PM |
0

انواع تیغه کرکره برقی , تیغه کرکره برقی تخت , تیغه کرکره برقی قوس , تیغه کرکره برقی لوکس  , تولیدکننده درب های اتوماتیک و کرکره برقی

گروه صنعتی ونداد , تولید کننده شماره یک تیغه کرکره برقی آلومینیومی در خاور میانه .  تیغه تولید شده در شرکت ونداد , از بهترین نوع آلومینیوم شرکت ایرالکو بوده که با رنگامیزی الکترواستاتیک و با رنگ پوشش فام , بهترین رنگ الکترواستاتیبک در ایران , به دست شما خریدارن و همکاران عزیز میرسد. تمامی تیغه های تولید شده در شرکت صنعتی ونداد , دارای پنج سال گارانتی میباشد و کیفیت این تیغه ها تضمین شده است .  گروه صنعتی ونداد , همچنین یکی از واردکننده گان ارشد موتور کرکره برقی در ایران میباشد . و موتور کرکره برقی توبلار و موتور کرکره برقی ساید و موتور کرکره برقی سنترال , از محصولات این شرکت میباشد. شرکت صنعتی ونداد , فعالیت خودرا در سال ۱۳۸۴۴ در زمینه کرکره برقی و درب های اتوماتیک شروع کرده و اکنون به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تیغه کرکره برقی در کشور تبدیل شده است .

لذا برای آشنایی با انواع تیغه کرکره برقی , شما را دعوت به خواندن این نوشته میکنیم .


تیغه کرکره برقی تخت : تیغه کرکره برقی تخت , این تیغه ها از بیلت آلومینیوم ۶۰۶۰ شرمت ایرالکو ساخته شده اند. و به دو اندازه ۸۰ سانتی متری و ۱۰۰۰ سانتی متری تولید مشود. این تیغه ها تخت بوده و میتوان با هر موتور کرکره برقی ای نیز آمیزش گیرد . تیغهکرکره برقی تخت گروه صنعتی ونداد , در نوع خو با کیفیت ترین تیغه کرکره برقیآلومینیومی در کشور میباشد .