ახალი ამბები
ონლაინ ტურნირებში გამარჯვებულთა დაჯილდოება

ონლაინ ტურნირებში გამარჯვებულთა დაჯილდოება

chesspoti
|
0

20 ივლისს,17:00 საათზე, ვერის ბაღში, საქართველოს ჭადრაკის ფედერაციის მიერ გამართულ ონლაინ-ტურნირებში საპრიზო სამეულში გასულ მოჭადრაკეთა დაჯილდოვება გაიმართება.
შედეგები:

I ტურნირი. 22 მარტი.
I - მაღალაშვილი დავით
II - არაბიძე მერი
III - ახვლედიანი ირაკლი
მოყვარული - ფარეიშვილი სერგო
U1200 - ჩახალიანი ტიგრან (1096) 3,5 ქულა

II ტურნირი. 23 მარტი (<1600)
I - დვალიშვილი დავით
II - მგელაძე კესარია
III - გოგია ალექსანდრე
U1200 - ლუკა ჭიღვინაძე (1143) 3 ქულა

III ტურნირი. 24 მარტი. 3+2
I - სანიკიძე თორნიკე
II - ელაშვილი გიორგი
III - პეტრიაშვილი ნიკოლოზ

IV ტურნირი. 25 მარტი. 3+2
I - ფაცია ზვიად
II - გაბუნია დავით
III - კუხალეიშვილი გვირი

V ტურნირი. 26 მარტი 3+2
I - ფაცია ზვიად
II - ზარდიაშვილი აკაკი
III - წანაწყენიშვილი ალექსანდრე

VI ტურნირი. 27 მარტი
I - კვარაცხელია დიმიტრი
II - ჯანიაშვილი მარიამ
III - ენდელაძე რამაზ

VII ტურნირი. 28 მარტი
I - ცირამუა ნოდარ
II - წერეთელი კახაბერ
III - კუხალეიშვილი გიორგი

VIII ტურნირი. 29 მარტი
I - გოდერძიშვილი გიგა
II - წერეთელი თორნიკე
III - წერეთელი კახაბერ

IX ტურნირი. 30 მარტი
1 - ენდელაძე რამაზ
2 - წოწონავა ელენე
3 - შავთვალაძე ნიკოლოზ

X ტურნირი. 31 მარტი
1 ენდელაძე რამაზ
2 ზარდიაშვილი აკაკი
3 წერეთელი კახაბერ, ჭანტურია ლაშა

XI ტურნირი. 1 აპრილი
1 ჯანიაშვილი ირაკლი
2 ენდელაძე რამაზ
3 შავთვალაძე ნიკოლოზ

XII ტურნირი. 2 აპრილი
1. ტყეშელაშვილი გიორგი
2. წერეთელი თორნიკე
3. ენდელაძე რამაზ

XIII ტურნირი. 3 აპრილი
1. შავთვალაძე ნიკოლოზ
2. ესაძე თამარ
3. სართანია გიორგი

XIV ტურნირი. 4 აპრილი
1. ლაგაზაური თამარ
2. მინდიაშვილი თენგიზ
3. ემინაშვილი ოთარ

XV ტურნირი. 5 აპრილი
1. სართანია გიორგი
2. ყალიჩავა აკაკი
3. წერეთელი კახაბერ

XVI ტურნირი. 6 აპრილი
1. მინდიაშვილი თენგიზ
2. ენდელაძე რამაზ
3. კაჭკაჭიშვილი ლაშა

18 ტურნირი. 8 აპრილი
1. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
2. წერეთელი თორნიკე
3. სართანია გიორგი

19 ტურნირი. 9 აპრილი
1. თოლორაია თეიმურაზ
2. ყალიჩავა აკაკი
3. თევზაძე მარიამ

20 ტურნირი. 10 აპრილი
1. შავთვალაძე ნიკოლოზ
2. შურღულაია გიორგი
3. კუხალეიშვილი გიორგი

21 ტურნირი. 11 აპრილი
1. წერეთელი თორნიკე
2. კუხალეიშვილი გიორგი
3. ბერიძე თინათინ
22 ტურნირი. 12 აპრილი
1. ადამია ჯაბა
2. კაპანაძე დავით
3. ქსოვრელი ზურაბ

23 ტურნირი 13 აპრილი
1. თოიძე თენგიზ
2. ემინაშვილი ოთარ
3. გოგია ალექსანდრე

24 ტურნირი. 14 აპრილი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. ჭკუასელი ზაზა
3. ცირამუა ნოდარ

25 ტურნირი. 15 აპრილი
1. ცირამუა ნოდარ
2. მინდორაშვილი ბანო
3. ბეჭვაია გრიგოლ

26 ტურნირი. 16 აპრილი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. გაბადაძე გაბრიელ
3. ჯიშკარიანი ერეკლე

27 ტურნირი. 17 აპრილი
1. წანაწყენიშვილი გიორგი
2. მაღლაკელიძე საბა
3. არაბიძე საბა

28 ტურნირი. 19 აპრილი
1. სართანია გიორგი
2. ცირეკიძე ბაქარ
3. თოიძე თენგიზ

29 ტურნირი. 20 აპრილი
1. ბანძავა მამუკა
2. ცირეკიძე ბაქარ
3. თოიძე თენგიზ

30 ტურნირი. 21 აპრილი
1. არაბიძე საბა
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. ემინაშვილი ოთარ

31 ტურნირი. 22 აპრილი
1. შურღულაია გიორგი
2. ჯაფარიძე თენგიზ
3. ცომაია სერგო

32 ტურნირი. 23 აპრილი
1. გვენეტაძე დავით
2. ბუკია ნიკა
3. მახათაძე ხატია

33 ტურნირი. 24 აპრილი
1. წანაწყენიშვილი ალექსანდრე
2. ლიფონავა ზურაბ
3. ქსოვრელი ზურაბ

34 ტურნირი. 25 აპრილი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. ქსოვრელი ზურაბ
3. ზარდიაშვილი აკაკი

35 ტურნირი. 26 აპრილი
1. კვირიაშვილი ანდრია
2. წერეთელი თორნიკე
3. გოგიჩაიშვილი გიორგი.

36 ტურნირი. 27 აპრილი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. კუხალეიშვილი გიორგი
3. ტყავაძე გიორგი

37 ტურნირი. 28 აპრილი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. ქსოვრელი ზურაბ
3. შაპოვალოვი ვასიკო

38 ტურნირი. 29 აპრილი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. ცირამუა ნოდარ
3. ღვინიაშვილი ნოდიკო

39 ტურნირი. 30 აპრილი
1. კუხალეიშვილი გიორგი
2. თოიძე თენგიზ
3. ლიფონავა ზურაბ

40 ტურნირი. 1 მაისი
1. ბეჭვაია გაბრიელ
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. შაპოვალოვი ვასიკო

41 ტურნირი. 2 მაისი
1. წანაწყენიშვილი ალექსანდრე
2. ცირამუა ნოდარ
3. გოგიჩაიშვილი გიორგი

42 ტურნირი. 4 მაისი
1. ცირამუა ნოდარ
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. ბეჭვაია გიორგი

43 ტურნირი. 5 მაისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. ბეჭვაია გაბრიელ
3. ემინაშვილი ოთარ

44 ტურნირი. 6 მაისი
1. ემინაშვილი ოთარ
2. ცირამუა ნოდარ
3. შაპოვალოვი ვასიკო

45 ტურნირი. 7 მაისი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. კილაძე ლუკა
3. შაპოვალოვი ვასიკო

46 ტურნირი. 8 მაისი
1. ბეჭვაია გაბრიელ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. თოიძე თენგიზ

47 ტურნირი. 9 მაისი
1. სართანია გიორგი
2. ტყავაძე გიორგი
3. გოგიჩაიშვილი გიორგი

48 ტურნირი. 10 მაისი
1. თოიძე თენგიზ
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. ლიფონავა ზურაბ

49 ტურნირი. 11 მაისი
1. ლიფონავა ზურაბ
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. ხვედელიძე ლუკა

50 ტურნირი. 12 მაისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. შაპოვალოვი ვასიკო
3. ანანიაშვილი ლევან

51 ტურნირი. 13 მაისი
1. ბეჭვაია გაბრიელ
2. ბერიძე თინათინ
3. თოიძე თენგიზ

52 ტურნირი. 14 მაისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. ზარდიაშვილი გია
3. მუჯირიშვილი გიორგი

53 ტურნირი. 16 მაისი
1. ახალაძე ბექა
2. ხვედელიძე ლუკა
3. ბეჭვაია გაბრიელ

54 ტურნირი. 17 მაისი
1. მუჯირიშვილი გიორგი
2. ზარდიაშვილი გია

55 ტურნირი. 18 მაისი
1. ლიფონავა ზურაბ
2. შაპოვალოვი ვასიკო
3. გოგიჩაიშვილი გიორგი

56 ტურნირი. 20 მაისი
1. ზარდიაშვილი გია
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. თოიძე თენგიზ

57 ტურნირი. 21 მაისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. თოიძე თენგიზ
3. ხვედელიძე გიორგი

58 ტურნირი. 22 მაისი
1. გოგიჩაიშვილი თენგიზ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. თოიძე თენგიზ

59 ტურნირი. 23 მაისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. მუსერიძე ნანა
3. თოიძე თენგიზ

60 ტურნირი. 24 მაისი
1. გობეჯიშვილი ნიკოლოზ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. თოიძე თენგიზ

61 ტურნირი. 25 მაისი
1. ყალიჩავა აკაკი
2. მინდიაშვილი თენგიზ
3. ქსოვრელი ზურაბ

62 ტურნირი. 26 მაისი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. მინდიაშვილი თენგიზ
3. ყალიჩავა აკაკი

63 ტურნირი. 27 მაისი
1. მინდიაშვილი თენგიზ
2. წანაწყენიშვილი ალექსანდრე
3. ყალიჩავა აკაკი

64 ტურნირი. 28 მაისი
1. კუხალეიშვილი გიორგი
2. მინდიაშვილი თენგიზ
3. ახალაძე ბექა

65 ტურნირი. 29 მაისი
1. გაბადაძე გაბრიელ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. წანაწყენიშვილი ალექსანდრე

66 ტურნირი. 30 მაისი
1. წანაწყენიშვილი ალექსნადრე
2. კუხალეიშვილი გიორგი
3. თოიძე თენგიზ

67 ტურნირი. 31 მაისი
1. ხვედელიძე ლუკა
2. დათიაშვილი ნიკა
3. კვიკვინია კობა

68 ტურნირი. 1 ივნისი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. ჭანტურია ლაშა

69 ტურნირი. 2 ივნისი
1. ჭანტურია ლაშა
2. შაპოვალოვი ვასიკო
3. კუხალეიშვილი გიორგი

70 ტურნირი. 3 ივნისი
1. ყალიჩავა აკაკი
2. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
3. გოგიჩაიშვილი გიორგი

71 ტურნირი. 4 ივნისი
1. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
2. ცირამუა ნოდარ
3. ახალაძე ბექა

72 ტურნირი. 5 ივნისი
1. ქსოვრელი ზურაბ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. ზარდიაშვილი გია

73 ტურნირი. 6 ივნისი
1. ტყეშელაშვილი გიორგი
2. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
3. ლიფონავა ზურაბ

74 ტურნირი. 7 ივნისი
1. ახალაძე ბექა
2. ზარდიაშვილი გია
3. ხვედელიძე ლუკა

75 ტურნირი. 8 ივნისი
1. საფაროვ დენიელ
2. ლიფონავა ზურაბ
3. გოგია ალექსანდრე

76 ტურნირი. 9 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. საფაროვ დანიელ
3. ყალიჩავა აკაკი

77 ტურნირი. 10 ივნისი
1. ყალიჩავა აკაკი
2. საფაროვ დანიელ
3. კაჭკაჭიშვილი ლაშა

78 ტურნირი. 11 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
3. ახალაძე ბექა

79 ტურნირი. 12 ივნისი
1. გოდერძიშვილი გიგა
2. საფაროვ დანიელ
3. გოგიჩაიშვილი გიორგი

80 ტურნირი. 14 ივნისი
1. შაპოვალოვი ვასიკო
2. ანანიაშვილი ლევან
3. თოიძე თენგიზ

81 ტურნირი. 15 ივნისი
1. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
2. საფაროვ დანიელ
3. გოდერძიშვილი გიგა
4. თოიძე თენგიზ

82 ტურნირი. 16 ივნისი
1. მინდორაშვილი ვანო
2. გოდერძიშვილი გიგა
3. ლიფონავა ზურაბ

83 ტურნირი. 17 ივნისი
1. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. გოდერძიშვილი გიგა

84 ტურნირი. 18 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
3. საფაროვ დანიელ

85 ტურნირი. 19 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. გოდერძიშვილი გიგა
3. ჯაფარიძე თენგიზ

86 ტურნირი. 20 ივნისი
1. მინდორაშვილი ვანო
2. გოდერძიშვილი გიგა
3. ლიფონავა ზურაბ
4. მუსერიძე ნანა

87 ტურნირი. 21 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. გოგია ალექსანდრე
3. მუსერიძე ნანა
4. ზარქუა ანასტასია

88 ტურნირი. 22 ივნისი
1. რიჟამაძე ფატმან
2. გოდერძიშვილი გიგა
3. მინდორაშვილი ვანო

89 ტურნირი. 23 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. გოდერძიშვილი გიგა
3. თოიძე თენგიზ

90 ტურნირი. 24 ივნისი
1. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. გოდერძიშვილი გიგა

91 ტურნირი. 25 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. თოიძე თენგიზ
3. ლიფონავა ზურაბ

92 ტურნირი. 26 ივნისი
1. კაჭკაჭიშვილი ლაშა
2. ტყებუჩავა ზურაბ
3. გოდერძიშვილი გიგა

93 ტურნირი. 27 ივნისი
1. ლიფონავა ზურაბ
2. გოგიჩაიშვილი გიორგი
3. გოდერძიშვილი გიგა
4. კაჭკაჭიშვილი ლაშა

94 ტურნირი. 28 ივნისი
1. გოგიჩაიშვილი გიორგი
2. თოიძე თენგიზ
3. თუშიშვილი თამაზ

მეტი ახალი ამბავი

კვირის მარათონული ბლიცი

კვირის მარათონული ბლიცი

28 ივნისის დახურული ტურნირის საგზურები მოიპოვეს

28 ივნისის დახურული ტურნირის საგზურები მოიპოვეს