Fora

1WL Tour Series 2022

Sortuj:
tjanus71

Rozgrywki w formie kołówki. Ograniczenie rankingowe do 2000. My gramy w formule 18+ (18 lub więcej graczy). Mecze w 3 niedzielę miesiąca, zaczynając od kwietnia.

tjanus71

Razem z nami grają kluby

PURPLE HAZE

Art Of Chess

The AA tournaments Club

Rashid Nezhmetdinov

Team Juanita

Team Asturias

Victor Korchnoi Chess Club

tjanus71

W pierwszej rundzie gramy z https://www.chess.com/club/art-of-chess

Mecz startuje 17 kwietnia

speyson

@tjanus71 , czy jest możliwość eliminowania przez Ciebie jako kapitana naszej drużyny, jeszcze przed rozpoczęciem meczu tzw. "podejrzanych graczy".

Podaję, tutaj przykład meczu: 1WL 2022 Classic Open B1 R1 przeciwko Niemieckiej drużynie, gdzie wystawiamy 8 graczy, a dwóch z nas na wstępie meczu oddaje 4 walkowery.

Nie dość, że przeważnie gram przeciwko gościom, którzy de facto mają niższy ranking ode mnie w "dziennych", ale za to o dużo wyższy w blitzach i bulletach i czuję, że muszę naprawdę się sprężyć, żeby z nimi rywalizować, bo są po prostu mocniejsi ode mnie, to jeszcze ręce mi opadają jak oddajemy punkty "za darmo".

Czy nie można wystawiać tylko naszych zaufanych i sprawdzonych graczy, aby "oszuści" nie zajmowali im miejsca w drużynie?

tjanus71

Mogę jako admin eliminować każdego z graczy z dowolnego meczu. Dotychczas używałem tych uprawnień tylko wobec osób które notorycznie przegrywały na czas. Nie bardzo widzę kryteria, pozwalające ustalić kto jest "podejrzany". Wydaje mi się, że to będzie się zdarzać i nic na to nie poradzimy.

speyson

Ale i tak zawsze można przed rozpoczęciem meczu przejrzeć rozegrane mecze "nowego gracza", który "łapie" się do drużyny i np. sprawdzić od kiedy gra na chess.com i czy nie ma w krótkim czasie niesamowitych postępów, jak nasza słynna szachistka Patrycja W.

tjanus71

Tabela tych rozgrywek https://www.chess.com/clubs/forum/view/tournaments-2022#comment-69942929

tjanus71

W drugiej rundzie mecz z AA Tournament Club się nie odbył, rywale nie zebrali 18 graczy. Wygrana walkowerem.

tjanus71

W 3 rundzie gramy z Rashid Nezhmetdinov. Mecz 19 czerwca.

tjanus71

W ostatniej rudzie mamy wolny los. Jeden z klubów się wycofał.

tjanus71

tjanus71

Finalnie zajęliśmy drugie miejsce.