bsgor
Afganistan Afganistan
Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Andorrë Andorrë
Angolë Angolë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Arubë Arubë
Bahama Bahama
Barbados Barbados
Belizë Belizë
Benin Benin
Bermude Bermude
Bolivi Bolivi
Ishujt e Virgjër Britanikë Ishujt e Virgjër Britanikë
Brunei Brunei
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamboxhia Kamboxhia
Kamerun Kamerun
Ishujt Kanarie Ishujt Kanarie
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Kili Kili
Katalonja Katalonja
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kosta-Rikë Kosta-Rikë
Kurasao Kurasao
Qipro Qipro
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Xhibuti Xhibuti
Dominikë Dominikë
Republika Dominikane Republika Dominikane
Angli Angli
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritre Eritre
Etiopi Etiopi
Bashkimi Evropian Bashkimi Evropian
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Fixhi Fixhi
Finlandë Finlandë
Guajana Franceze Guajana Franceze
Polinezia Franceze Polinezia Franceze
Gabon Gabon
Galicia Galicia
Gambi Gambi
Ganë Ganë
Gjibraltar Gjibraltar
Grënlandë Grënlandë
Granadë Granadë
Guadelupë Guadelupë
Guam Guam
Guatemalë Guatemalë
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Haiti Haiti
RPA i Hong-Kongut RPA i Hong-Kongut
Ishulli i Manit Ishulli i Manit
Côte d’Ivoire Côte d’Ivoire
Xhamajkë Xhamajkë
Xhersej Xhersej
Jordani Jordani
Kenia Kenia
Kiribati Kiribati
Kuvajt Kuvajt
Laos Laos
Liban Liban
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Libi Libi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
Luksemburg Luksemburg
Madagaskar Madagaskar
Maldive Maldive
Mali Mali
Maltë Maltë
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Mauritius Mauritius
Majotë Majotë
Mikronezi Mikronezi
Montserat Montserat
Mozambik Mozambik
Namibi Namibi
Nauru Nauru
Nepal Nepal
Kaledoni e Re Kaledoni e Re
Niger Niger
Niue Niue
Kore e Veriut Kore e Veriut
Oman Oman
Palau Palau
Palestine Palestine
Panama Panama
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Porto-Riko Porto-Riko
Katar Katar
Reunion Reunion
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
Samoa Samoa
San-Marino San-Marino
Sao-Tome e Principe Sao-Tome e Principe
Arabi Saudite Arabi Saudite
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Singapor Singapor
Sint-Marten Sint-Marten
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Gjeorgjia e Jugut Gjeorgjia e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sri-Lankë Sri-Lankë
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Tajvan Tajvan
Taxhikistan Taxhikistan
Tanzani Tanzani
Tajlandë Tajlandë
Timor-Leste Timor-Leste
Togo Togo
Tonga Tonga
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Ugandë Ugandë
Emiratet e Bashkuara Arabe Emiratet e Bashkuara Arabe
Vanuatu Vanuatu
Vatikan Vatikan
Vietnam Vietnam
Saharaja Perëndimore Saharaja Perëndimore
Jemen Jemen
Zambi Zambi