Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Andorrë Andorrë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Arubë Arubë
Bahama Bahama
Bahrejn Bahrejn
Shteti bask Shteti bask
Belizë Belizë
Benin Benin
Butan Butan
Botsvanë Botsvanë
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamerun Kamerun
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Chinese Taipei Chinese Taipei
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kurasao Kurasao
Qipro Qipro
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Xhibuti Xhibuti
Dominikë Dominikë
Eritre Eritre
Bashkimi Evropian Bashkimi Evropian
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Ishujt Faroe Ishujt Faroe
Fixhi Fixhi
Guajana Franceze Guajana Franceze
Polinezia Franceze Polinezia Franceze
Gabon Gabon
Gambi Gambi
Gjibraltar Gjibraltar
Grënlandë Grënlandë
Granadë Granadë
Guadelupë Guadelupë
Guam Guam
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Ishulli i Manit Ishulli i Manit
Côte d’Ivoire Côte d’Ivoire
Xhamajkë Xhamajkë
Xhersej Xhersej
Kirgizi Kirgizi
Laos Laos
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Libi Libi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
Malavi Malavi
Maldive Maldive
Mali Mali
Maltë Maltë
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Mauritius Mauritius
Majotë Majotë
Mikronezi Mikronezi
Moldavi Moldavi
Monako Monako
Mongoli Mongoli
Montserat Montserat
Mozambik Mozambik
Namibi Namibi
Nauru Nauru
Kaledoni e Re Kaledoni e Re
Niger Niger
Niue Niue
Kore e Veriut Kore e Veriut
Palau Palau
Palestinë Palestinë
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Katar Katar
Reunion Reunion
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
Samoa Samoa
Sao-Tome e Principe Sao-Tome e Principe
Senegal Senegal
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Sint-Marten Sint-Marten
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Gjeorgji e Jugut Gjeorgji e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Tajvan Tajvan
Taxhikistan Taxhikistan
Tanzani Tanzani
Timor-Leste Timor-Leste
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Saharaja Perëndimore Saharaja Perëndimore