GMWSO
Afganistan Afganistan
Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Shqipëri Shqipëri
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Angolë Angolë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Bahama Bahama
Bahrejn Bahrejn
Shteti bask Shteti bask
Belizë Belizë
Benin Benin
Bermude Bermude
Bolivi Bolivi
Botsvanë Botsvanë
Brunei Brunei
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamboxhia Kamboxhia
Kamerun Kamerun
Ishujt Kanarie Ishujt Kanarie
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Taipei Kinez Taipei Kinez
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kosta-Rikë Kosta-Rikë
Kurasao Kurasao
Qipro Qipro
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Danimarkë Danimarkë
Republika Dominikane Republika Dominikane
Salvador Salvador
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritre Eritre
Bashkimi Evropian Bashkimi Evropian
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Ishujt Faroe Ishujt Faroe
Guajana Franceze Guajana Franceze
Polinezia Franceze Polinezia Franceze
Gabon Gabon
Ganë Ganë
Grënlandë Grënlandë
Guam Guam
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Honduras Honduras
Côte d’Ivoire Côte d’Ivoire
Xhamajkë Xhamajkë
Xhersej Xhersej
Jordani Jordani
Kenia Kenia
Kiribati Kiribati
Kosova Kosova
Kuvajt Kuvajt
Laos Laos
Liban Liban
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Libi Libi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
Luksemburg Luksemburg
RPA i Makaos RPA i Makaos
Madagaskar Madagaskar
Malavi Malavi
Mali Mali
Maltë Maltë
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Majotë Majotë
Monako Monako
Mal i Zi Mal i Zi
Montserat Montserat
Mianmar (Burmë) Mianmar (Burmë)
Namibi Namibi
Nepal Nepal
Zelandë e Re Zelandë e Re
Niger Niger
Niue Niue
Oman Oman
Pakistan Pakistan
Palestine Palestine
Panama Panama
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Filipine Filipine
Katar Katar
Reunion Reunion
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
San-Marino San-Marino
Arabi Saudite Arabi Saudite
Senegal Senegal
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Sint-Marten Sint-Marten
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Gjeorgjia e Jugut Gjeorgjia e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Siri Siri
Tajvan Tajvan
Tanzani Tanzani
Tajlandë Tajlandë
Timor-Leste Timor-Leste
Togo Togo
Trinidad e Tobago Trinidad e Tobago
Tunizi Tunizi
Turkmenistan Turkmenistan
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Vanuatu Vanuatu
Uells Uells
Saharaja Perëndimore Saharaja Perëndimore
Jemen Jemen