Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Andorrë Andorrë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Arubë Arubë
Bahama Bahama
Barbados Barbados
Belizë Belizë
Benin Benin
Bermude Bermude
Botsvanë Botsvanë
Ishujt e Virgjër Britanikë Ishujt e Virgjër Britanikë
Brunei Brunei
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamboxhia Kamboxhia
Kamerun Kamerun
Canary Islands Canary Islands
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Chinese Taipei Chinese Taipei
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kubë Kubë
Kurasao Kurasao
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Xhibuti Xhibuti
Dominikë Dominikë
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritre Eritre
Etiopi Etiopi
Bashkimi Evropian Bashkimi Evropian
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Fixhi Fixhi
Guajana Franceze Guajana Franceze
Polinezia Franceze Polinezia Franceze
Gabon Gabon
Galicia Galicia
Gambi Gambi
Ganë Ganë
Gjibraltar Gjibraltar
Grënlandë Grënlandë
Granadë Granadë
Guam Guam
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Haiti Haiti
Ishulli i Manit Ishulli i Manit
Côte d’Ivoire Côte d’Ivoire
Xhersej Xhersej
Kiribati Kiribati
Kosovë Kosovë
Laos Laos
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Libi Libi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
RPA i Makaos RPA i Makaos
Malavi Malavi
Mali Mali
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Majotë Majotë
Mikronezi Mikronezi
Monako Monako
Montserat Montserat
Mozambik Mozambik
Nauru Nauru
Kaledoni e Re Kaledoni e Re
Niger Niger
Niue Niue
Kore e Veriut Kore e Veriut
Palau Palau
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Katar Katar
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
Samoa Samoa
San-Marino San-Marino
Sao-Tome e Principe Sao-Tome e Principe
Skoci Skoci
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Sint-Marten Sint-Marten
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Gjeorgji e Jugut Gjeorgji e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Timor-Leste Timor-Leste
Togo Togo
Tonga Tonga
Trinidad e Tobago Trinidad e Tobago
Turkmenistan Turkmenistan
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Ugandë Ugandë
Vanuatu Vanuatu
Zambi Zambi