Afganistan Afganistan
Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Shqipëri Shqipëri
Algjeri Algjeri
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Andorrë Andorrë
Angolë Angolë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Arubë Arubë
Bahama Bahama
Bahrejn Bahrejn
Bangladesh Bangladesh
Barbados Barbados
Shteti bask Shteti bask
Belizë Belizë
Benin Benin
Bermude Bermude
Butan Butan
Bolivi Bolivi
Bosnjë-Hercegovinë Bosnjë-Hercegovinë
Botsvanë Botsvanë
Ishujt e Virgjër Britanikë Ishujt e Virgjër Britanikë
Bullgari Bullgari
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamerun Kamerun
Ishujt Kanarie Ishujt Kanarie
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Kili Kili
Kinë Kinë
Taipei Kinez Taipei Kinez
Kolumbi Kolumbi
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kosta-Rikë Kosta-Rikë
Kubë Kubë
Kurasao Kurasao
Qipro Qipro
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Xhibuti Xhibuti
Dominikë Dominikë
Ekuador Ekuador
Egjipt Egjipt
Salvador Salvador
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritre Eritre
Estoni Estoni
Etiopi Etiopi
Bashkimi Evropian Bashkimi Evropian
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Ishujt Faroe Ishujt Faroe
Fixhi Fixhi
Guajana Franceze Guajana Franceze
Polinezia Franceze Polinezia Franceze
Gabon Gabon
Gjeorgji Gjeorgji
Ganë Ganë
Gjibraltar Gjibraltar
Granadë Granadë
Guadelupë Guadelupë
Guam Guam
Guatemalë Guatemalë
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Haiti Haiti
Honduras Honduras
RPA i Hong-Kongut RPA i Hong-Kongut
Irak Irak
Côte d’Ivoire Côte d’Ivoire
Xhamajkë Xhamajkë
Xhersej Xhersej
Jordani Jordani
Kazakistan Kazakistan
Kenia Kenia
Kiribati Kiribati
Kosova Kosova
Kuvajt Kuvajt
Kirgizi Kirgizi
Laos Laos
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
Lituani Lituani
Luksemburg Luksemburg
RPA i Makaos RPA i Makaos
Madagaskar Madagaskar
Malavi Malavi
Maldive Maldive
Mali Mali
Maltë Maltë
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Mauritius Mauritius
Majotë Majotë
Mikronezi Mikronezi
Moldavi Moldavi
Monako Monako
Mal i Zi Mal i Zi
Montserat Montserat
Mozambik Mozambik
Mianmar (Burmë) Mianmar (Burmë)
Namibi Namibi
Nauru Nauru
Nepal Nepal
Kaledoni e Re Kaledoni e Re
Nikaragua Nikaragua
Niger Niger
Nigeri Nigeri
Niue Niue
Kore e Veriut Kore e Veriut
Maqedonia e Veriut Maqedonia e Veriut
Palau Palau
Palestine Palestine
Panama Panama
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Peru Peru
Katar Katar
Reunion Reunion
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
Samoa Samoa
San-Marino San-Marino
Sao-Tome e Principe Sao-Tome e Principe
Arabi Saudite Arabi Saudite
Senegal Senegal
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Singapor Singapor
Sint-Marten Sint-Marten
Slloveni Slloveni
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Gjeorgjia e Jugut Gjeorgjia e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sri-Lankë Sri-Lankë
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Siri Siri
Tajvan Tajvan
Taxhikistan Taxhikistan
Tanzani Tanzani
Gambia Gambia
Timor-Leste Timor-Leste
Togo Togo
Tonga Tonga
Trinidad e Tobago Trinidad e Tobago
Tunizi Tunizi
Turkmenistan Turkmenistan
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Ugandë Ugandë
Uruguai Uruguai
Uzbekistan Uzbekistan
Vanuatu Vanuatu
Vatikan Vatikan
Venezuelë Venezuelë
Saharaja Perëndimore Saharaja Perëndimore
Jemen Jemen
Zambi Zambi
Zimbabve Zimbabve