Afganistan Afganistan
Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Algjeri Algjeri
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Andorrë Andorrë
Angolë Angolë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Arubë Arubë
Bahama Bahama
Bahrejn Bahrejn
Barbados Barbados
Shteti bask Shteti bask
Belizë Belizë
Benin Benin
Bermude Bermude
Butan Butan
Botsvanë Botsvanë
Ishujt e Virgjër Britanikë Ishujt e Virgjër Britanikë
Brunei Brunei
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamboxhia Kamboxhia
Kamerun Kamerun
Canary Islands Canary Islands
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Kili Kili
Kinë Kinë
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kurasao Kurasao
Qipro Qipro
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Xhibuti Xhibuti
Dominikë Dominikë
Egjipt Egjipt
Salvador Salvador
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritre Eritre
Estoni Estoni
Etiopi Etiopi
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Ishujt Faroe Ishujt Faroe
Fixhi Fixhi
Guajana Franceze Guajana Franceze
Gabon Gabon
Galicia Galicia
Gambi Gambi
Gjeorgji Gjeorgji
Ganë Ganë
Gjibraltar Gjibraltar
Grënlandë Grënlandë
Granadë Granadë
Guam Guam
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Haiti Haiti
Honduras Honduras
Islandë Islandë
Irak Irak
Irlandë Irlandë
Ishulli i Manit Ishulli i Manit
Côte d’Ivoire Côte d’Ivoire
Xhamajkë Xhamajkë
Xhersej Xhersej
Jordani Jordani
Kenia Kenia
Kiribati Kiribati
Kosovë Kosovë
Kuvajt Kuvajt
Kirgizi Kirgizi
Laos Laos
Letoni Letoni
Liban Liban
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Libi Libi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
Luksemburg Luksemburg
RPA i Makaos RPA i Makaos
Madagaskar Madagaskar
Malavi Malavi
Malajzi Malajzi
Maldive Maldive
Mali Mali
Maltë Maltë
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Mauritius Mauritius
Majotë Majotë
Mikronezi Mikronezi
Moldavi Moldavi
Monako Monako
Mongoli Mongoli
Mal i Zi Mal i Zi
Montserat Montserat
Mianmar (Burmë) Mianmar (Burmë)
Namibi Namibi
Nauru Nauru
Nepal Nepal
Kaledoni e Re Kaledoni e Re
Zelandë e Re Zelandë e Re
Niger Niger
Kore e Veriut Kore e Veriut
Oman Oman
Palau Palau
Palestinë Palestinë
Panama Panama
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Paraguai Paraguai
Portugali Portugali
Katar Katar
Reunion Reunion
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
Samoa Samoa
San-Marino San-Marino
Sao-Tome e Principe Sao-Tome e Principe
Arabi Saudite Arabi Saudite
Senegal Senegal
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Sint-Marten Sint-Marten
Slloveni Slloveni
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Gjeorgji e Jugut Gjeorgji e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sri-Lankë Sri-Lankë
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Suedi Suedi
Siri Siri
Tajvan Tajvan
Taxhikistan Taxhikistan
Tanzani Tanzani
Tajlandë Tajlandë
Timor-Leste Timor-Leste
Togo Togo
Tonga Tonga
Trinidad e Tobago Trinidad e Tobago
Tunizi Tunizi
Turkmenistan Turkmenistan
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Ugandë Ugandë
Emiratet e Bashkuara Arabe Emiratet e Bashkuara Arabe
Uruguai Uruguai
Uzbekistan Uzbekistan
Vanuatu Vanuatu
Vatikan Vatikan
Saharaja Perëndimore Saharaja Perëndimore
Jemen Jemen
Zambi Zambi
Zimbabve Zimbabve