Afganistan Afganistan
Ishujt Alandë Ishujt Alandë
Shqipëri Shqipëri
Samoa Amerikane Samoa Amerikane
Andorrë Andorrë
Angolë Angolë
Anguilë Anguilë
Antigua e Barbuda Antigua e Barbuda
Armeni Armeni
Arubë Arubë
Bahama Bahama
Bahrejn Bahrejn
Barbados Barbados
Shteti bask Shteti bask
Belgjikë Belgjikë
Belizë Belizë
Benin Benin
Bermude Bermude
Butan Butan
Bolivi Bolivi
Botsvanë Botsvanë
Ishujt e Virgjër Britanikë Ishujt e Virgjër Britanikë
Brunei Brunei
Burkina-Faso Burkina-Faso
Burundi Burundi
Kamboxhia Kamboxhia
Kamerun Kamerun
Ishujt Kanarie Ishujt Kanarie
Kepi i Gjelbër Kepi i Gjelbër
Catalonia Catalonia
Ishujt Kajman Ishujt Kajman
Republika e Afrikës Qendrore Republika e Afrikës Qendrore
Çad Çad
Kinë Kinë
Taipei Kinez Taipei Kinez
Komore Komore
Kongo-Brazavilë Kongo-Brazavilë
Kosta-Rikë Kosta-Rikë
Kubë Kubë
Kurasao Kurasao
Qipro Qipro
Kongo-Kinshasa Kongo-Kinshasa
Danimarkë Danimarkë
Xhibuti Xhibuti
Dominikë Dominikë
Guineja Ekuatoriale Guineja Ekuatoriale
Eritre Eritre
Estoni Estoni
Etiopi Etiopi
Ishujt Falkland Ishujt Falkland
Ishujt Faroe Ishujt Faroe
Fixhi Fixhi
Guajana Franceze Guajana Franceze
Polinezia Franceze Polinezia Franceze
Gabon Gabon
Galicia Galicia
Ganë Ganë
Gjibraltar Gjibraltar
Grënlandë Grënlandë
Granadë Granadë
Guadelupë Guadelupë
Guam Guam
Gernsej Gernsej
Guine Guine
Guine-Bisau Guine-Bisau
Guajanë Guajanë
Haiti Haiti
Honduras Honduras
RPA i Hong-Kongut RPA i Hong-Kongut
Irak Irak
Ishulli i Manit Ishulli i Manit
Japoni Japoni
Xhersej Xhersej
Jordani Jordani
Kenia Kenia
Kiribati Kiribati
Kosova Kosova
Kirgizi Kirgizi
Laos Laos
Letoni Letoni
Lesoto Lesoto
Liberi Liberi
Libi Libi
Lihtenshtajn Lihtenshtajn
Lituani Lituani
Luksemburg Luksemburg
Madagaskar Madagaskar
Malavi Malavi
Malajzi Malajzi
Maldive Maldive
Mali Mali
Maltë Maltë
Ishujt Marshall Ishujt Marshall
Martinikë Martinikë
Mauritani Mauritani
Mauritius Mauritius
Majotë Majotë
Mikronezi Mikronezi
Moldavi Moldavi
Monako Monako
Mongoli Mongoli
Mal i Zi Mal i Zi
Montserat Montserat
Marok Marok
Mozambik Mozambik
Mianmar (Burmë) Mianmar (Burmë)
Namibi Namibi
Nauru Nauru
Nepal Nepal
Kaledoni e Re Kaledoni e Re
Niger Niger
Niue Niue
Kore e Veriut Kore e Veriut
Oman Oman
Palau Palau
Guineja e Re-Papua Guineja e Re-Papua
Paraguai Paraguai
Porto-Riko Porto-Riko
Reunion Reunion
Rumani Rumani
Ruandë Ruandë
Shën-Kits dhe Nevis Shën-Kits dhe Nevis
Shën-Luçia Shën-Luçia
Shën-Pier dhe Mikelon Shën-Pier dhe Mikelon
Shën-Vincent dhe Grenadine Shën-Vincent dhe Grenadine
Samoa Samoa
San-Marino San-Marino
Sao-Tome e Principe Sao-Tome e Principe
Senegal Senegal
Sejshelle Sejshelle
Sierra-Leone Sierra-Leone
Sint-Marten Sint-Marten
Ishujt Solomon Ishujt Solomon
Somali Somali
Afrika e Jugut Afrika e Jugut
Gjeorgjia e Jugut Gjeorgjia e Jugut
Sudani i Jugut Sudani i Jugut
Sri-Lankë Sri-Lankë
Sudan Sudan
Surinami Surinami
Esvatini Esvatini
Siri Siri
Taxhikistan Taxhikistan
Tanzani Tanzani
Tajlandë Tajlandë
Gambia Gambia
Timor-Leste Timor-Leste
Togo Togo
Tonga Tonga
Trinidad e Tobago Trinidad e Tobago
Tunizi Tunizi
Turkmenistan Turkmenistan
Ishujt Turks dhe Kaikos Ishujt Turks dhe Kaikos
Tuvalu Tuvalu
Ishujt e Virgjër të SHBA-së Ishujt e Virgjër të SHBA-së
Emiratet e Bashkuara Arabe Emiratet e Bashkuara Arabe
Uruguai Uruguai
Uzbekistan Uzbekistan
Vanuatu Vanuatu
Uells Uells
Saharaja Perëndimore Saharaja Perëndimore
Jemen Jemen
Zimbabve Zimbabve