x
Шах - Играј и научи

Chess.com

Бесплатно - У Гугл продавници

БЕСПЛАТНО - у Win Phone продавници

ПРИКАЗ
yasa

FM yasa

Yasas Lamawansa

Kandy, Шри Ланка
Прудружио се
07.05.2009.
На мрежи
пре 6 дана
Прегледи
3.145
Пратиоци
59
Бодови
5
Премијум члан од 03.08.2010.
Нема белешки
Више Учитавање...
Нема партија у току

Тренутно