Vezekmin
12 days ago
Omlouvám se - byl jsem chvíli fuč. Věc se má tak, že zápas byl kontumován v náš prospěch. Protože ho nikdo nezrušil, tak teď už běží jako přátelský.
JIDEMONI
14 days ago
Podle mne jsme mohli soutěžní zápas vyhrát kontumačně a ten přesto, po doplnění hráčů (pokud nebyl zrušen) může pokračovat jako přátelský. Otázka je, zda kapitán kontumační výhru reklamoval u vedoucího soutěže.
JR_garry
14 days ago
Jak je to s tou Karagandou? Napřed bylo uváděno, že jsme vyhráli kontumačně a nyní s 2 denním zpožděním se ten zápas spustil. Má cenu rozehrávát partie, aby se to zpětně zase nezkontumovalo.
carbo2000
May 12, 2021
Hello, there is any open club in Brno where I can play chess? thank you
Vezekmin
May 2, 2021
Pokud někdo může (zejména silnější hráči) naskočit proti Montaubanu - mají velkou retingovou převahu.
Zaidi
Kitendo
ECL 2021 - rozlosování

ECL 2021 - rozlosování

Vezekmin | 10 Nov 2020
V Evropské lize měst jsme zůstali ve 3. divizi - konkrétně v divizi 3B. Soupeři nám budou tato města: Dnipro, Barcelona, Levice, Ulster, Charkov, Salerno, Kazaň, Řím a Brusel. Týmy Barcelony a Levic máme i ve světové lize - tam se nám budou započítávat výsledky i do ECL, takže tyto zápasy budou dvojnásob důležité. Začínáme s Římem už za pár dní.
WCL 2021 - rozlosování

WCL 2021 - rozlosování

Vezekmin | 21 Okt 2020
V ročníku 2021 světové ligy měst jsme zařazeni do skupiny 3A. Našimi soupeři budou: Košice, Montauban, Karagandy, Pirot, Messini, Mikolayiv, Shymkent, Levice a Barcelona. S některými týmy už jsme hráli, souboje se slováky taky asi budou zajímavé. Každopádně síla protivníků bude vyšší a tím se náš cíl stanovuje na udržet se ve 3. divizi. S postupem do vyšší divize zároveň souvisí nutnost postavit aspoň 10 hráčů do každého zápasu.
WCL 2021

WCL 2021

Vezekmin | 2 Sep 2020
Světová liga měst (WCL) 2020 ještě není dohrána - zde bojujeme o 2. místo v divizi 4E. První skončí tým Pasargadae - což je v podstatě íránský nároďák, takže tam se vítězství dalo čekat. Aktuální stav můžete sledovat na https://chessteams.info/. Už teď se ale rozjíždí registrace do ročníku 2021 - a dobrou zprávou je, že jsme zařazeni do divize 3 - tedy jsme zjevně postoupili. V praxi to znamená, že soupeři budou lepší a taky že musíme naplnit soupisku minimálně deseti hráči (s tím jsme dopos...
Tažení proti peršanům

Tažení proti peršanům

Vezekmin | 24 Feb 2020
Pasargády byly hlavním městem staré perské říše. Dnes je to pouze archeologické naleziště a památka UNESCO. Sice tam nežijou žádní lidé, ale zato se tam evidentně nachází velká koncentracešachistů. Soupeř už proti nám obsadil víc jak 50 šachovnic - takže si může zahrát opravdu každý. Pojďte se přihlásit: https://www.chess.com/club/matches/brno/1096922/games
ECL - evropská liga měst

ECL - evropská liga měst

Vezekmin | 31 Okt 2019
Ještě se ani pořádně nerozjela WCL a už startuje i ECL - evropská liga měst. Pravidla jsou stejná jako ve WCL. Jsme nalosovaní do Divize 3B a naši soupeři budou postupně: Sheffield, Dněpr, Grand Pirot, Messina, Mykolajiv, Udine, Baku, Řím a Hastings. Postupovat by měl pouze vítěz divize. Našim prvním soupeřem by měl být Sheffield - start 17.11.
WCL - světová liga měst

WCL - světová liga měst

Vezekmin | 19 Okt 2019
Tak byla konečně rozlosována světová liga měst - WCL (world cities league). Brno jakožto nováček vstupuje do 4. divize - konkrétně do divize 4E. Za soupeře nám postupně budou: Mexico City, Brusel, Istanbul, Sheffield, Pasargadae, Paříž, Shymkent a Birmingham. Přiznám, že u některých měst ani nevím, v kterém státě leží. První zápas - proti Mexico City - by měl být vyhlášen už 23.10. a startuje 6.11. a pak zhruba každý měsíc další. Postupovat do 3. divize bude vítěz a aspoň 2 týmy ze dr...
Watawala
Michuano
  • Inaendelea:
  • Alama Jumla:
  • Mechi Zilizoshinda:
  • Kiwango cha Wastani:
  • Nafasi ya Leo: