THE ALBANIANS

Kudo ku flitet shqip
2 276
2009. jan. 18.
400 (#132)
24 (#372)
Selitasi
26 nappal ezelőtt
Si mund te mare pjese ne tournomente??
todo2010
27 nappal ezelőtt
meghise po te jap une nje informacion une,duhet te studios shume teori shahu dhe duhet te kesh dhe pervoje te madhe,por dushesh te jesh dhe pak talent sepse nuk arihet kollaj,une pervoje te madhe nuk kam por njeh shume mire teorine dhe ne kete moment kam arritur 2040 rating FIDE
todo2010
27 nappal ezelőtt
mos e mer kaq seriozisht,nje shaka te vogel bera
oxymoerion
27 nappal ezelőtt
todo2010 tipat si ti nuk duhen te merren per shembull, se vetem me i dekurajuar njerezit dini, une kerkova keshilla dhe informacion, ti me thua lere fare
todo2010
Aug 28, 2022
lere fare ,si do qe te supozojme ne nuk je per kete pune
További
Rendszergazdák
Csapatmérkőzés
  • Folyamatban:
  • Összpontszám:
  • Megnyert mérkőzések:
  • Átlag értékszám:
  • Mai rang:
Szavazós sakk
  • Folyamatban:
  • Összpontszám:
  • Megnyert mérkőzések:
  • Mai rang: