• View Members
 • No group leader found
 • Matches in Progress: 0
 • Avg. Rating: 1476

Super Admins


There are no members.

Shqiponja

 • gjirokaster Albania 
 • Formed: Feb 15, 2010
 • ky grup eshte per te gjithe dashamiresit e shahut. per te gjitha ata qe deshirojne dhe kane dicka per te ndare me te tjeret ne fushen e shahut. Ju urojme mireseardhjen dhe ....te argetoheni sa me shume!

Join Chess.com for free to post here! Already a member? Then login now!
 • tani edhe Kosova Ju bashkangjitet

  by ahi82 5 years ago

 • te gjithe pjesemarrsit jane te ftuar t marrin pjse aktive ne lojrat e grupit The Albanians ..Eja mblidhuni ketu ketu .... bashke me ne :)

  by majmunihirko49 5 years ago

 • pershenetje a e njifni gje njifar Ponja nga Gjirokastra ?

  by majmunihirko49 5 years ago

 • hi! flm per ftesen! :)

  by missV1226 5 years ago