Чемпіонат області 2013. 4-й тур.

fso
fso
Dec 20, 2013, 9:50 AM |
2

Після відносно вдалого виступу в чемпіонаті Львова далекого червня 2011-го року (понад двох років тому), який, проте, не обліковувався в рейтингу ФІДЕ (результат 5.5/9 і плюсик до рейтингу), оце сів зіграти у чемпіонаті Львівської області 2013 року!

Цього разу все серйозно: Палац мистецтв, обліковується рейтинг ФІДЕ, непоганий склад, щодня оновлювана трансляція результатів в інтернеті (ось посилання).

Втім, з самого початку грати не планував, бо допомагав в організації, трохи "підсуджував", тощо. Але на другий день, коли організація вже устаканилася, вирішив долучитися один учасник і, щоб не відправляти когось з учасників відпочивати, вирішив і я до пари долучитися. Потім всеодно кількість поламалася, але мене вже не виключали з жеребкування :). Положення дозволяло стартувати з 4-го туру, тож я стартував під останнім номером 50, закругливши таким чином число учасників :).

Отже, в мому "першому" четвертому турі випало грати з, як зараз прийнято казати, молодим даруванням. Ось наша партія

Ось так почав "за здравіє" область. Оскільки стартував з 50%м надбанням (ніби зіграв зі собою три гри), то до 5-го туру підійшов з 2.5 очковим багажем, +1. fso